Tworzą nowe trendy. Niepokorni i niepowtarzalni. Oryginalni i niekonwencjonalni

To oni stworzyli hymn tegorocznej edycji jednej z największych tras koncertowych w Polsce. Utwór, który ma wielkie szanse nie tylko, by zostać hymnem nadchodzącego lata, ale wracać do nas z głośników jeszcze długo potem. Kim tak naprawdę są twórcy wyjątkowego singla? Igo, Mrozu i Vito Bambino mają za sobą pełną sukcesów drogę, która doprowadziła ich do stworzenia jednego z najbardziej wyjątkowych muzycznych kolektywów

Wiemy już, jaki nosi tytuł, wiemy jak brzmi, wiemy, że ma niesamowitą energię. "Supermoce" czyli singiel promujący tegoroczną trasę Męskie Granie popłynął już z tysięcy głośników w całej Polsce. Niesamowicie energetyczna produkcja utrzymana w klimacie lat 80. porywa od pierwszych dźwięków. Funkovy groove ma solidne szanse, by zostać symbolem, a nawet hymnem lata, którego tak ważnym elementem jest Męskie Granie. Muzycy ponownie odwiedzą siedem polskich miast. Wśród tuzinów znanych i początkujących, lubianych i jeszcze nieodkrytych muzyków uwagę skupia trio, które tworzy Męskie Granie Orkiestra 2023.

Igo. Kim jest jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce?

Kim są członkowie muzycznego kolektywu, a jednocześnie autorzy "Supermocy"? Igo, czyli Igor Walaszek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce. W 2009 roku założył zespół Clock Machine. Rockowe brzmienia, które ma we krwi, to tylko część jego muzycznych możliwości. Nie zamyka się wyłącznie w tym gatunku. Dał się poznać w pełnej krasie w zupełnie innym, elektronicznym duecie z Bass Astralem.

Artysta przykuł uwagę słuchaczy mediów solowym albumem. Debiutancki krążek ukazał się pod koniec 2022 roku. Album zatytułowany po prostu "IGO" to już dziesiąty longplay w dorobku muzyka. Warto przypomnieć, że stanął on już na scenie Męskiego Grania. W 2019 roku występował obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Organka – był członkiem Orkiestry Męskiego Grania. Zachwycił uczestników jednej z największych tras festiwalowych w Polsce i powrócił rok później. Dał popis swoich wokalnych możliwości wspólnie z Darią Zawiałow i Błażejem Królem.

Mrozu. Hurtowo zdobywa nagrody. I serca słuchaczy

Nowym głosem w tegorocznej Męskie Granie Orkiestrze jest Mrozu. Fanom muzyki tej postaci przedstawiać nie trzeba, bo na długiej liście dokonań ma sporo hitów. "Aura", "Złoto", "Jak nie my to kto", "Szerokie wody" długo nie schodziły z list przebojów. Mrozu to nie tylko piosenkarz, ale i autor tekstów, kompozytor i producent muzyczny swoich płyt. W ostatnich latach odniósł spektakularne sukcesy – utworem "Złoto" i "Galacticos" zdobył szczyty list przebojów. Jego szósty już w dorobku album "Złote Bloki" uzyskał status złotego w zaledwie trzy miesiące. Mrozu udowodnił też, że umie tworzyć utwory uchodzące za symbol lata – takim numerem jest, chociażby "Za daleko". Artysta może się uznać za hurtowego zdobywcę nagród – jednym tylko albumem wywalczył aż pięć muzycznych Fryderyków. Nie można się więc dziwić, że Artysta Roku, twórca Najlepszego Albumu pop równie hurtowo zdobywa serca fanów. Bilety na jego trasy koncertowe wyprzedają się do ostatniego miejsca.

Materiał promocyjny

Vito Bambino. Tego głosu nie da się pomylić z żadnym innym

Męskie Granie Orkiestra 2023 zasilił też Vito Bambino. Ma za sobą piorunującą karierę. Wyjątkowy wokalista, autor tekstów, kompozytor, zachwycił w 2020 roku albumem "Poczekalnia". "Bunkrów nie ma", utwór, który wbił się w pamięć tysięcy fanów, pochodzi właśnie z tej płyty. Hitów ma jednak na koncie więcej – to m.in. "Nudy" czy "Poszło". Kreatywność Vito Bambino wykracza poza sferę muzyki, bo niecodzienne teledyski, które ilustrują jego utwory, są często i jego dziełem. Swój talent w tym zakresie pokazał m.in. tworząc klip do "Chyba Wiem". Męskie Granie gościło już tego artystę w roku 2021, na scenie wystąpił obok Darii Zawiałow i Dawida Podsiadło. "I Ciebie też, bardzo" stał się symbolem lata, hitem, który wciąż wraca z głośników radiostacji.

"Supermoce" mają podobny potencjał. Utwór ma w sobie bowiem sporo muzycznej energii, świeżości i przebojowości.

Męskie Granie znów rusza w trasę. Odwiedzi siedem miast

"Supermoce" to singiel promujący jedno z najważniejszych polskich wydarzeń muzycznych. Męskie Granie, trasa koncertowa, która porywa tłumy od lat, znów bowiem wyruszy w Polskę. Muzycy odwiedzą siedem miast, a koncerty odbywać będą się na dwóch scenach "głównej" i "małej". Podczas imprezy nie zabraknie zupełnie zaskakujących połączeń, aranżacji, dźwięków.

Męskie Granie to świetna okazja, by spotkać się z ulubionymi muzykami i poznać dobrze zapowiadających się debiutantów. Impreza, której sponsorem jest Żywiec, to świetna okazja, by spędzić czas w gronie przyjaciół. 18 maja będzie ostatnia szansa, by zdobyć przepustkę na tę wyjątkową imprezę. W samo południe ruszy bowiem sprzedaż ostatniej puli biletów. Tego muzycznego wydarzenia nie można przegapić, na co "Supermoce" są bezsprzecznym dowodem.

Materiał promocyjny marki Żywiec sponsora trasy Męskie Granie.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.