Mask Singer w Polsce, czy nowe muzyczne show będzie największym sukcesem TVN?

Polscy widzowie mogą się już szykować na telewizyjne show, którego w Polsce jeszcze nie było. Wyjątkowe połączenie muzycznego spektaklu i zabawy w detektywa, pełne muzycznych hitów oraz wyjątkowych kostiumów i masek. Produkcja powstaje w aurze tajemnicy. Rozwiązać ją mają widzowie i zatrudnieni przez TVN detektywi.

Czy telewizja potrafi jeszcze budzić emocje? Okazuje się, że telewizyjne show może przebić ofertę, o ile tylko będzie produkcją na najwyższym poziomie. I właśnie tego typu przełomową na polskim rynku propozycję, ma dla widzów spragnionych wyjątkowej rozrywki – TVN.

Stacja przeniosła do Polski jeden z programów rozrywkowych, który z pewnością zalicza się do grona medialnych superprodukcji. "Mask Singer", w którym udział bierze aż 12 osób – aktorów, muzyków, celebrytów, sportowców – jest wyjątkowy od pierwszej do ostatniej minuty. To coś zupełnie nowego i innego niż taneczne show.

Tożsamość uczestników show jest jedną z najbardziej strzeżonych tajemnic TVN. By nie zepsuć zabawy widzom stacja zdecydowała się na bezprecedensowe kroki. Personalia zna tylko kilka zaangażowanych w produkcję osób. Za ujawnienie informacji grożą surowe kary finansowe. Głosy zamaskowanych śpiewaków są nieustannie modulowane za pomocą elektronicznych systemów. Przedwczesne odkrycie tożsamości gwiazd uniemożliwiłoby bowiem zabawę.

materiał promocyjnymateriał promocyjny Piotr Mizerski

"Mask Singer" czyli znane piosenki, spektakularne kostiumy i wielka tajemnica

Widowisko pełne jest  muzyki, gwiazd oraz opracowywanych specjalnie na potrzeby programu kostiumów. To właśnie one skrywają przed widzami i zatrudnionymi przez TVN "detektywami" znane z pierwszych stron gazet osoby.

"Mask Singer" daje widzom mnóstwo zabawy nie tylko dzięki wyjątkowym występom. Chodzi też o dreszczyk emocji. Widzowie zgromadzeni przed telewizorami będą mogli obserwować zarówno pełne splendoru występy, jak i zmagania tych, którzy próbują odgadnąć tożsamość występujących. W rolę "śledczych" wcielą się aktorka Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która, co warto przypomnieć, ma gruntowne wykształcenie muzyczne. W show musiał  znaleźć się Kuba Wojewódzki, król talk-show, oraz znany z ciętego języka Kacper Ruciński, komik i stand-uper.

materiał promocyjnymateriał promocyjny Mask Singer

Wciel się w detektywa. Czy wiesz, kto kryje się za maską? Kto ukryje to najdłużej, wygrywa

Jakie są zasady programu? Detektywi mają za zadanie odgadnąć tożsamość śpiewającej gwiazdy. Mogą korzystać z podpowiedzi, które znajdują się w krótkich filmach emitowanych przez każdym występem.  Widzowie z kolei głosują w każdym programie kto ma zdjąć maskę. Występujący muszą jak najdłużej uchronić się przed "wyrzuceniem" przez publiczność. Oraz „rozszyfrowaniem" przez detektywów. Statuetkę Złotej Maski oraz tytuł zwycięzcy, zdobędzie ten, kto najdłużej zdoła się ukryć przed przenikliwością widzów i detektywów.

Maskowanie się wciągnięte zostanie na najwyższy poziom, bo widzowie będą mogli zobaczyć na scenie zwierzęta, ptaki rośliny, rzeczy, a nawet… potrawy. Z zagranicznych edycji programu wiemy, że czasami pod maskami kryją się postaci wręcz kontrowersyjne. Jednym z uczestników amerykańskiej edycji okazał się Rudy Giuliani, nie przez wszystkich lubiany polityk, były burmistrz Nowego Jorku..  To skończyło się opuszczeniem studia przez część innych uczestników show. Czy i takie nieoczekiwane zwroty akcji czekają polskich widzów?

Rozrywka z koreańskim rozmachem w końcu w Polsce

W każdym z odcinków część tajemnic zostanie jednak zdradzona. Gwiazda, jeśli nie zachwyci publiczności i nie przejdzie do następnego odcinka, będzie musiała pokazać swoją prawdziwą twarz przy okrzykach widowni krzyczącej gromkie "zdejmij maskę!". Nie można zapominać, że "Mask Singer" wywodzi się z Korei Południowej znanej z najbardziej niecodziennych programów telewizyjnych.

TVN nie po raz pierwszy udowadnia, że jest w stanie zaskoczyć widza czymś nowym, ekscytującym i niespotykanym. Stacja, która dała polskim widzom m.in. Wielkiego Brata, czy zmagania o duże pieniądze w Milionerach, ma znów udowodnić, że wie, jak się robi telewizyjne show na najwyższym poziomie. Polska wersja show, które zdobyło serca milionów widzów w kilkudziesięciu krajach świata już dziś  – 5 marca o godzinie 20.00 na kanale TVN oraz na platformie Player.pl.