Hity na jedno kliknięcie - zalety Player.pl

Oglądaj premiery filmowe, ulubione seriale, programy telewizyjne, bajki i sport na żywo! Dzięki Player.pl zyskasz dostęp do ponad 1200 tytułów w bibliotece VOD. Wejdź w nowy wymiar rozrywki.

Subskrypcyjne usługi VOD podbiły świat wideo i zmieniły sposób oglądania filmów. Miliony ludzi wybierają usługi wideo na żądanie, aby uzyskać dostęp do preferowanych produkcji filmowych i telewizyjnych. Player.pl to jednak coś więcej - łączy doświadczenie VOD (wideo na żądanie) z telewizją.

Serwisy OTT to platformy dostarczające treści wideo/audio świadczone przez operatorów stacjonarnych, w tym sieci kablowe oraz platformy cyfrowe. Takim też serwisem jest Player.pl, który oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie, w tym hity prosto z kina oraz najpopularniejsze seriale, programy i kanały TV. Treści video są tu dostarczane użytkownikowi bezpośrednio, z pominięciem jakichkolwiek pośredników. Wiele tytułów pojawia się tu wcześniej niż w telewizji czy innych serwisach wideo na żądanie.

materiał promocyjnymateriał promocyjny materiał promocyjny

Nowy wymiar rozrywki i nowy wymiar telewizji

Player.pl to coś znacznie więcej niż biblioteka programów na żądanie. To telewizja na życzenie, w której każdy sam może dostosować oglądanie do własnych potrzeb. Przewagą platformy jest mnogość polskich treści – to nie tylko produkcje filmowe, seriale czy programy rozrywkowe, ale również rozmowy live z gwiazdami, relacje z planów, spotkania na żywo z aktorami, czy uczestnikami programów.

W ostatnich latach dobre seriale zyskały niebywałą popularność. Warto tu wspomnieć o produkcjach obyczajowo-kryminalnych jak "Skazana", "Nieobecni", "Szadź" czy "Pajęczyna". Niepodważalnym hitem Playera.pl jest seria "Chyłka" – produkcja oparta na powieściach Remigiusza Mroza o bezkompromisowej prawniczce Joannie Chyłce, w rolę której wciela się fenomenalna Magdalena Cielecka. Serial doczekał się aż pięciu sezonów ekranizacji!

materiał promocyjnymateriał promocyjny materiał promocyjny

Znakiem rozpoznawczym platformy są produkcje własne Player Original. W serwisie konsekwentnie pojawiają się nowe realizacje w tym formacie. W aktualnym sezonie jesienno-zimowym do Player.pl trafi łącznie aż 9 nowych tytułów! Część z nich jest już dostępna ("Szadź", "Nieobecni", "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", "Prince Charming", "Żony Miami"), ale na szczególną uwagę zasługuje "Behawiorysta", którego premiera odbędzie się 4  stycznia 2022 roku. Głównym bohaterem serialu jest grany przez Roberta Więckiewicza Gerard Edling - wykładowca, ekspert w dziedzinie kinezyki (nauki zajmującej się badaniem mowy ciała) oraz były prokurator. Mężczyzna zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu młodego i nieśmiałego, ale niebezpiecznego szaleńca - Horsta Zeigera (w tej roli Krystian Pesta), który wziął za zakładników dzieci i wychowawców jednej z miejskich szkół, nie żądając przy tym nic w zamian.

Lubisz dobre kino? Chcesz oglądać najlepsze filmy bez ograniczeń? Dobrze trafiłeś, bo Player.pl ma też coś dla ciebie. W kolekcji Filmy w Twoim pakiecie zostały zebrane najlepsze polskie i międzynarodowe produkcje filmowe. Nieważne czy masz ochotę na klasyczną komedię romantyczną, a może mrożący krew w żyłach horror - w Player.pl znajdziesz produkcję idealną dla siebie. Jeszcze w grudniu do Player.pl trafiła prosto z kina "Czarna Owca" oraz już 24 grudnia pojawią się "Teściowie".  Kilkadziesiąt innych pozycji na wyciagnięcie ręki, a dzięki wysokiej technologii będziesz mieć kino w swoim domu.

materiał promocyjnymateriał promocyjny materiał promocyjny

Co jeszcze?

Do zalet platformy Player.pl prócz bogatej biblioteki pozycji wideo należy wymienić przede wszystkim wygodę. Oglądasz co chcesz, kiedy chcesz, gdziekolwiek i tak często, jak masz na to ochotę. W dodatku na dowolnym urządzeniu, jakie masz pod ręką. W pociągu chętniej korzysta się ze smartfonu, a w sypialni lub na deszczowych wakacjach z laptopa, ale kiedy już przygotujesz popcorn i ulubiony napój, chcesz rozsiąść się przed ekranem swojego telewizora. I możesz.

Możliwość stworzenia aż pięciu profili użytkowników oraz korzystania z platformy na dwóch urządzeniach jednocześnie to dodatkowe opcje, zapewniające wygodę oglądania ulubionych seriali czy filmów. Czego chcieć więcej, jeśli chodzi o centrum domowej rozrywki?