Świadome piękno - jak czuć się dobrze w swojej skórze?

Każdego miesiąca nadchodzi czas, kiedy kobieta musi w szczególny sposób zadbać o swój komfort. Wybór produktów higienicznych ma znaczenie, bo sięgnięcie po rozwiązania z górnej półki pozwala nie tylko dobrze czuć się we własnej skórze. Dzięki dekadom wsłuchiwania się w głosy klientek jeden z polskich producentów wie, jak zapewnić wyjątkową delikatność, efektywność i poczucie bezpieczeństwa. To ułatwia realizowanie nawet najbardziej ambitnych celów.

Koniec roku to czas, w którym musimy sprostać wielu wyzwaniom. Zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym, obowiązków jest więcej, a to sprawia, że szukamy każdego możliwego sposobu, by czuć się dobrze w każdej sytuacji. Spotkania biznesowe, rodzinne, świąteczne i noworoczne zabawy nie mogą się w pełni udać, jeśli źle czujemy się we własnej skórze. Jest to istotne szczególnie dla tego, że od kobiety świat zawsze wymagał więcej – by wyglądała zawsze idealnie, nie zważała na własne słabości, które przecież w pewnym okresie każdego miesiąca naturalnie się nasilają.

Nasz komfort liczy się równie mocno jak wygląd, dobre samopoczucie dodaje przecież pewności siebie. Pomaga podkreślić nasz status, patrzeć na świat, innych, siebie w sposób bardziej pozytywny. Warto, by nic nie zakłócało naszej formy. Jak jednak czuć się dobrze ze sobą, kiedy zbliża się miesiączka? W jaki sposób sprawić, byśmy zarówno my poczuły się lepiej, jak i lepiej odbierało nas otoczenie? Warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania.

fot. shutterstockfot. shutterstock fot. shutterstock

Sięgnij po komfort, gdy go potrzebujesz

Z problemem komfortu, samopoczucia, wyglądu kobiety zmagają się często. Czasami porównują się z innymi, krytycznie oceniają swoje ciało. Na odbiór siebie może wpłynąć to, jak się w danej chwili czujemy. Akceptowaniu swojej wartości i stanu można jednak pomóc. Szczególnie podczas menstruacji, gdy poczucie komfortu jest wyjątkowo istotne. Zapewnić mogą je wyjątkowe produkty Bella Ideale. Ta szczególna linia spełni oczekiwania większości kobiet.

Podpaski Bella Ideale z innowacyjnym pokryciem StayDrai, wzbogacone zostały czystą bawełną, która sprawia że powierzchnia podpaski jest niezwykle delikatna w dotyku. Dzięki specjalnym mikrokapsułkom wilgoć oraz intymny zapach są zatrzymywane wewnątrz podpaski, a jej wierzchnia warstwa pozostaje idealnie sucha. System AIR zapewnia oddychalność materiałów. Swobodna termoregulacja minimalizuje ryzyko podrażnień skóry. Wyjątkowy komfort użytkowania dopełnia cecha flexi-fit – ultracienka i elastyczna podpaska jest niewyczuwalna, sprawiając wrażenie integralnej części bielizny.

Jeśli poszukujesz wyjątkowej miękkości -  twój wybór powinien paść na podpaski Bella Ideale StaySofti. Unikatowe pokrycie StaySofti, o podwójnej strukturze połączonych włóknin, sprawia że podpaska jest niezwykle delikatna oraz zapewnia wyjątkowe uczucie miękkości i komfortu.

Abyś zawsze mogła cieszyć się idealną ochroną, linię Bella Ideale uzupełniają ultracienkie wkładki higieniczne z innowacyjnym, super delikatnym pokryciem StaySofti.

Teraz już wiesz, dlaczego mówimy, że Ideale to linia najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów higienicznych Bella. Stworzona, aby zapewnić Ci niezawodną ochronę i wyjątkowy komfort każdego dnia.

Realizuj swoje ambicje, niezależnie od okoliczności

Komfort podczas miesiączki jest istotny nie tylko ze względu na fizyczne samopoczucie. Podpaski stworzone przez markę Bella pomogą realizować nawet najbardziej ambitne cele zawodowe, ułatwią realizację planów, sprawią, że aktywność sportowa, towarzyska, zawodowa będzie mogła być prowadzona na niezmienionym poziomie.

Bella oferuje produkty rozwijane przez lata. Dobór materiałów, kształtów dopasowanych do cech anatomii, wielkość osłonek bocznych zapewniających poczucie pewności, jest efektem dogłębnych analiz i wsłuchiwania się w głosy klientek.

Komfort ma szczególne znaczenie dla intymnej sfery naszego życia – o podpaskach trudno rozmawiać z koleżanką, radę łatwiej uzyskać od lekarza, kosmetolożki, ekspertki, ale tego typu rozmowy nie odbywają się często. Warto zatem zaufać firmie z doświadczeniem i sięgać po sprawdzone produkty wysokiej klasy. 

fot. shutterstockfot. shutterstock fot. shutterstock