Relacje

Relacje (shutterstock)

Kontakt z bliskimi bez limitu. Nie lubisz umów? Potrzebujesz nielimitowanych minut i szybkiego internetu? Jest oferta skrojona na miarę twoich potrzeb

Do tej pory oferta "bez limitu" kojarzyła się z abonamentem, koniecznością wiązania się umową, wysoką ceną. Orange postanowił udostępnić ofertę znaną z pakietów premium w zwykłym "na kartę". Teraz za jedyne 15 zł można przekonać się, że w kontakcie z kolegami z pracy, szkoły, bliskimi i znajomymi można być na okrągło. Bez zobowiązań i haczyków.

Pandemia zmieniła rytm naszego życia. Praca, nauka, kontakt z bliskimi w większym niż kiedykolwiek stopniu wymagają możliwości rozmawiania, wysyłania wiadomości, korzystania z internetu. Dzięki tej ofercie Orange każdy może się przekonać, że nielimitowany dostęp do tego typu usług jest łatwy, tani, a przede wszystkim nie wymaga żadnego wiązania się z operatorem.

rozmowy
shutterstock

Na próbę, na kartę, bez limitów. Za 15 zł bez wiązania się

Oferta operatora jest prosta. Za jedyne 15 zł można przez miesiąc rozmawiać bez limitu do wszystkich sieci, wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości SMS i MMS, a także buszować po sieci - w cenie dostajemy aż 15 GB.

Rozwiązanie jest nie tylko tanie, ale łatwo dostępne - starter "na kartę" można bowiem kupić niemal w każdym sklepie, kiosku czy na stacji benzynowej. Orange zadbał też o to, by w ofercie nie było żadnych haczyków. Aktywując ofertę mamy bowiem dwie możliwości: pakiet możemy aktywować jednorazowo - wtedy po 31 dniach nie musimy nic płacić, doładowywać. Możemy ją wznowić, kiedy tylko będzie nam potrzebna. Nawet, jeśli na naszym koncie będą jakieś środki, to, w ramach ważności doładowania, nie znikną.

W drugiej opcji usługę uruchamiamy z autoodnowieniem. Ale i wówczas nie wiąże nas żadna umowa. W tym rozwiązaniu chodzi przede wszystkim o wygodę, nie trzeba bowiem pamiętać o ręcznym włączaniu pakietu.

Różne potrzeby, wiele elastycznych rozwiązań

Nie lubisz umów? To oferta dla ciebie. Z nielimitowanej oferty Orange zadowoleni będą zapewne przede wszystkim ci, którzy tego typu zakres usług wiązali z abonamentem. Zastosowanie rozwiązania znanego z pakietów premium w zwykłym "na kartę" w cenie zaledwie 15 zł "na próbę" jest po prostu wyjątkową okazją.

Młodość musi się wygadać? Teraz już może. "Orange na kartę" jest również idealnym rozwiązaniem dla uczących się. Nielimitowane rozmowy i wiadomości w dobie ograniczonego kontaktu z rówieśnikami są na wagę złota. Młodsi mają wielu znajomych, korzystających z różnych sieci. W ich wypadku jedna, niewielka opłata pozwoli być w kontakcie ze wszystkimi.

Warto też podkreślić, że Orange oferuje wiele dodatkowych darmowych pakietów internetowych. Dodatkowe gigabajty trafiają na nasze konto automatycznie po każdym doładowaniu.


materiał promocyjny

Orange ma nawet rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby korzystać z internetu dostępnego w pakiecie "na kartę" tak jak z internetu domowego - przy wielu domownikach może się przecież okazać, że internet stacjonarny "nie wystarcza" dla każdego. Sieć oferuje więc również większe pakiety gigabajtów w bardziej atrakcyjnych cenach. To istotne również dla tych, którzy sami tworzą treści internetowe - filmy, relacje, są aktywni w mediach społecznościowych.

Cenisz wolność? Z Orange to ty decydujesz. Brak limitów to brak obaw, że w ważnym momencie nie będzie można zadzwonić lub wysłać wiadomości. Dlatego oferta Orange to dobre rozwiązanie również dla seniorów. Pomimo pandemii będą oni mogli utrzymać kontakt z bliskimi, bez martwienia się, że trzeba będzie np. wyjść po doładowanie, lub że rozmowa zostanie nagle przerwana.

"Na kartę" daje wolność wszystkim tym, którzy ją cenią. Wolność od umów, od zmartwień o limity, ceny połączeń czy wiadomości. Oferta Orange pozwala też decydować o tym, kiedy pakiet chcemy włączyć lub wyłączyć. Nawet po okresie próbnym nie musimy bowiem wybierać stałego doładowywania - to, czy nielimitowane rozmowy i SMS-y zostaną włączone zależy tylko od nas.

Zalet oferty Orange jest więcej. Długa ważność konta, łatwość doładowania, możliwość korzystania z aplikacji internetowej, łatwa kontrola kosztów, a nawet rozmowy w roamingu, które przydadzą się kiedy pandemia w końcu ustąpi.

orange
materiał promocyjny