W.KRUK

W.KRUK (materiał promocyjny)

Dla niej i dla niego - pomysły na niebanalny upominek mikołajkowy

Obchodzenie mikołajek nie jest zarezerwowane wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Ten sympatyczny zwyczaj wręczania sobie upominków warto pielęgnować w każdym wieku.

Pamiętacie te emocje, które towarzyszyły szkolnym mikołajkom podczas losowania osoby, którą 6 grudnia obdarujemy upominkiem? Te prośby w myślach, by trafiła nam się najlepsza koleżanka lub sympatia z klasy. Te próby wybadania, kto wylosował nasze imię. Z pewnością większość z nas wspomina te czasy z uśmiechem. Niektórzy pewnie mogliby nawet opowiedzieć na ten temat jakąś anegdotę. 

Wariacji wokół mikołajkowych prezentów było całe mnóstwo. Niektórzy ustalali, by nazwa prezentu zaczynała się na literę danej osoby, inni stawiali na konkretny kolor upominku lub określali zakres cenowy. Wszystkie te pomysły mobilizowały do większego zaangażowania w zabawę i zmuszały do kreatywności. W niektórych, szczególnie mniejszych firmach mikołajki wciąż są praktykowane. Pracownicy sami organizują losowania, by magia świąt zagościła w biurze (dziś często zdalnym) już na początku listopada. 

Obdarowywanie innych prezentami jest jedną z najprzyjemniejszych rzeczy, jakie zacieśniają więzy i pozwalają budować pozytywne relacje. Dlatego mikołajki powinniśmy celebrować niezależnie od wieku! Ta tradycja może być szczególnie ważna w tym trudnym czasie, gdy świat zmaga się z pandemią, a społeczne nastroje nie napawają optymizmem. Powinniśmy wykorzystywać każdą możliwość okazania innym sympatii.  

Mikołajkowy pewniak dla niej i dla niego

Kupowanie prezentu dla ukochanej osoby kojarzy nam się głównie z walentynkami, ale i mikołajki są dobrą okazją do sprawienia przyjemności swojej partnerce lub partnerowi. Niech 6 grudnia będzie dniem, w którym świąteczna atmosfera wkroczy do waszego domu i wprowadzi nieco magii.  

Doskonałym i ponadczasowym upominkiem będzie biżuteria. Najnowsza kolekcja UNLIMITED Martyny Wojciechowskiej, będąca kontynuacją kolekcji FREEDOM, chwyci za serce niejedną kobietę i niejednego mężczyznę. Ta wyjątkowa, autorska biżuteria została stworzona w taki sposób, by można było dowolnie ją komponować. To niekończąca się liczba życiowych decyzji, które podejmujemy. "Wolność to bycie sobą" - czytamy na stronie W.KRUK. 

W.Kruk Martyna Wojciechowska
W.Kruk Martyna Wojciechowska

W kolekcji UNLIMITED znajdziemy znany już motyw skrzydeł w nowej odsłonie, różę wiatrów i głowę wilka, która symbolizuje wolność i niezależność, równocześnie odnosząc się do potrzeby poczucia wspólnoty i wzajemnej akceptacji. Do wyboru są kolczyki, bransoletki, naszyjniki, a tak beadsy. Mężczyznom może spodobać się pleciona bransoleta ze srebrnym zapięciem, okazały sygnet czy srebrna bransoleta z napisem "Freedom". Z kolei panowie ceniący sobie klasykę będą z pewnością zachwyceni spinkami do mankietów, które również oferuje W.KRUK. 

Na fanów autorskiej biżuterii słynnej podróżniczki czeka wyjątkowa niespodzianka. 6 grudnia, 50 pierwszych osób, które kupią w sklepie internetowym biżuterię z kolekcji Freedom UNLIMITED, otrzyma  komplimentkę ze specjalną dedykacją i ręcznym podpisem od Martyny Wojciechowskiej. To sposób Martyny na przekazanie w te mikołajki fanom kolekcji Freedom UNLIMITED jednej z jej z największych wartości - wolności. Dodatkowo w promocji świątecznej do zakupów powyżej 500 zł, w prezencie za 1 zł, szkatułka o wartości 149 zł.

Niech tegoroczne mikołajki będą otwarciem sezonu świątecznego i zapowiedzią tego, co św. Mikołaj przyniesie naszym bliskim na gwiazdkę. Elementy kolekcji Freedom dają wiele kompozycyjnych możliwości. Która z nich będzie pasowała do twojej drugiej połówki?