Kto zostanie Liderem Nieruchomości 2020?

Kto zostanie Liderem Nieruchomości 2020? (Materiał promocyjny)

To oni rządzą w branży. Poznaj Liderów Nieruchomości

Które biuro nieruchomości w Twoim województwie jest najlepsze? Które biuro ogólnopolskie nie ma sobie równych? Który pośrednik nieruchomości powinien być wzorem dla kolegów z branży? Na te wszystkie pytania odpowiedź dają wyniki konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2020.

Praca pośrednika nieruchomości wymaga szczególnych kompetencji. Musi łączyć w sobie perfekcyjną orientację w lokalnych realiach rynkowych oraz wszechstronną, fachową wiedzę - od kwestii budowlanych po prawno-formalne. Powinien też prezentować doskonałe umiejętności interpersonalne oraz wykazywać się doświadczeniem, zaangażowaniem, dyspozycyjnością. 
 
Rok 2020 jest dla pośredników dodatkowym wyzwaniem. Pandemia oraz jej konsekwencje:  lockdown, kryzys gospodarczy, konieczność utrzymywania dystansu społecznego, obawy części klientów o zdrowie i życie - do tego wszystkiego branża musiała się dostosować. Te okoliczności były sprawdzianem kwalifikacji pośredników - tego, kto potrafił w tej niecodziennej, kryzysowej sytuacji potwierdzić swój profesjonalizm, swoje umiejętności doradcze, "spokojną głowę", merytorykę.  
 
Ostatnie miesiące nieoczekiwanie otworzyły też nowe możliwości dla najbardziej kreatywnych i innowacyjnych biur. Dni otwarte, konferencje i pokazy organizowane online, wirtualne spacery po nieruchomościach prezentowanych w 3D czy zdalne, kompleksowe, wielokanałowe wsparcie pośredników czy notariuszy - to tylko przykłady ścieżek, którymi w tych trudnych miesiącach odważnie podążała branża pośrednictwa.

Kto jest Liderem Nieruchomości w 2020 r.?  

Wszystko to sprawia, że tegoroczna edycja konkursu Lider Nieruchomości Otodom - 27 października - była niezwykła i szczególna. Wyjątkowe były także jej okoliczności - gala odbyła się online.

Podczas gali poznaliśmy zwycięzców w trzech kategoriach: 

- najlepsze biuro nieruchomości w każdym województwie,
- najlepsze biuro prowadzące działalność ogólnopolską,
- najlepszy pośrednik nieruchomości.
 
Zwycięzcy konkursu mogą liczyć nie tylko na statuetkę i certyfikat, ale także kampanię PR i możliwość posługiwania się emblematem konkursu przez kolejny rok. 
 
Konkurs Lider Nieruchomości spółka Otodom organizuje we współpracy z niezależną agencją badawczą IQS. Zwycięzcy są wyłaniani w ramach trzyetapowego badania. Dwa pierwsze obejmują wywiad internetowy dotyczący danej spółki oraz ocenę jakości ofert i sposobu ich prezentacji. W obu przypadkach rezultaty są przeliczane według przygotowanego algorytmu. Trzeci etap to badanie Mystery Shopper (Tajemniczy Klient), zakładające obserwacją sposobu codziennej pracy pośredników nieruchomości przez wyspecjalizowanych audytorów, którzy wcielają się w osobę zainteresowaną zakupem nieruchomości. 
 
Warto dodać, że choć dwa pierwsze etapy opierają się jeszcze na danych z ubiegłorocznej edycji, o tyle badanie Mystery Shopper zostało przeprowadzone już w czasie pandemii (konkretnie - w lipcu). Tym samym to, jak biuro nieruchomości i dany pośrednik radzą sobie w nowej rzeczywistości, rzutowało na ostateczny rezultat.  
 
Kto najlepiej przeszedł przez to sito wymagań?

Oto lista laureatów konkursu Lider Nieruchomości 2020:

DOLNOŚLĄSKIE

VERSO NIERUCHOMOŚCI

KUJAWSKO-POMORSKIE

LCM NIERUCHOMOŚCI

LUBELSKIE

ALTERNATYWNE BIURO NIERUCHOMOŚCI LUBLINVEST

LUBUSKIE

SKORECKI NIERUCHOMOŚCI

ŁÓDZKIE '

SOCIETA GROUP

MAŁOPOLSKIE

BRAND&SELL

MAZOWIECKIE

PARTNERS INTERNATIONAL

OPOLSKIE

PROSALES NIERUCHOMOŚCI

PODKARPACKIE

OPALIŃSKI NIERUCHOMOŚCI

PODLASKIE

PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI

POMORSKIE

GALERIA NIERUCHOMOŚCI

ŚLĄSKIE

MUSIAŁ GROUP

ŚWIĘTOKRZYSKIE

CKDOM BIURO NIERUCHOMOŚCI

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

LIMENO NIERUCHOMOŚCI

WIELKOPOLSKIE

ADVESTOR PREMIUM HOUSE

ZACHODNIOPOMORSKIE

ELITE NIERUCHOMOŚĆI

BIURO OGÓLNOPOLSKIE

TEKTON PROPERTY

NAJLEPSZY POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI W POLSCE

KATARZYNA CZERWIAK