Nowa Skoda Fabia

Nowa Skoda Fabia (Fot. materiały prasowe)

Nowa Skoda Fabia. Miłość od pierwszego spojrzenia

Nowa Skoda Fabia to mistrz praktyczności, ale również samochód, który przyciąga wzrok i wzbudza emocje. Auto zostanie zaprezentowane w pierwszym w Polsce spocie live z udziałem Bovskiej. Oglądajcie realizację tego innowacyjnego projektu 6 października w telewizji TVN, po godz. 20.

Nowa Skoda Fabia to idealna propozycja dla nowoczesnych mieszkańców dużych miast. Jest zwarta i nieduża z zewnątrz, wewnątrz oferuje natomiast pełen komfort kierowcy i pasażerom. Nikt nie powinien narzekać na brak miejsca na głowę i nogi na tylnej kanapie. Projektanci samochodu zapewnili też dużo miejsca do przewozu bagażu.

Nowa Skoda Fabia
Fot. materiały prasowe

Praktyczne rozwiązania są ważne, ale nie zapominajmy też o wrażeniach estetycznych. Nowoczesna i wyrazista stylistyka nowej Fabii, jej zadziorny, sportowy charakter, na pewno spodobają się mieszkańcom metropolii, którzy znani są z indywidualistycznego podejścia do życia. Specjalnie dla nich nowa Skoda występuje w trzech wersjach wyposażenia: Active, Ambition i Style. Właściciele Fabii będą mieli też do wyboru aż 15 kolorów lakierów. Szczególnym ukłonem w stronę estetów jest możliwość indywidualnego wyboru koloru dachu. W tym samym kolorze utrzymane będą obudowy lusterek zewnętrznych i obręcze kół.

Nowa Skoda Fabia
Fot. materiały prasowe

Co jeszcze różni nową Skodę Fabię od poprzedniczki? Rozpoznamy ją po lekko przeprojektowanym grillu i reflektorach z przodu. Z tyłu pojawiły się nowe światła i zderzak. LED-y do jazdy w dzień są teraz standardem, a pełne pojawią się na liście opcji. Nowa Fabia może pochwalić się paroma nowymi rozwiązaniami Simply Clever. Są to np. dwa USB z tyłu, uchwyt na urządzenia multimedialne czy latarka LED w bagażniku. Przeprojektowane zostały również zegary, pojawiło się nowe oświetlenie wnętrza.

Nowa Skoda Fabia
Fot. materiały prasowe

Jest to możliwe dzięki funkcji Smart-Link+ obsługującej aplikacje Android Auto i Apple CarPlay. Rozwiązanie to pozwala na łatwą obsługę wybranych aplikacji mobilnych smartfona na ekranie systemu Infotainment. Udoskonalone zostały również pokładowe systemy bezpieczeństwa - Blind Spot Detect ostrzega o pojazdach w martwym polu, Front Assist pomaga uniknąć kolizji, a inteligentne oświetleniem Bi-LED pozwala zobaczyć, co czai się za zakrętem.

Nowa Skoda Fabia
Fot. materiały prasowe

Dzisiaj nie możemy się bezpiecznie przemieszczać bez udziału nowoczesnych technologii, ale nie zapominajmy też o najprostszych, ale bardzo przyjaznych dla podróżujących (i środowiska) rozwiązaniach. Dlatego w każdych drzwiach nowej Fabii można umieścić pojemnik na odpadki. Świetnym rozwiązaniem są siatkowe kieszenie na wewnętrznych krawędziach foteli w których bezpiecznie i wygodnie można przechowywać różne drobne przedmioty.

Nowa Skoda Fabia
Fot. materiały prasowe

Skoda Fabia 2018 to mistrz praktyczności, ale również auto, które przyciąga wzrok i wzbudza emocje. Fabia to po prostu wzór miejskiego, nowoczesnego auta. Nic więc dziwnego więc, że również jej promocja będzie miała innowacyjną formułę. Nowa Skoda Fabia zostanie zaprezentowana w pierwszym w Polsce spocie live z udziałem Bovskiej. Będzie to realizacja reklamy na żywo w trakcie przerwy programu. Zobaczycie go już 6 października w telewizji TVN, po godz. 20.